Objavljeno: 19. 11. 2018. u 17:54
Administrator

U ponedjeljak 19. studenoga 2018. u dvorani Zagreb održan je sastanak s brucošima Hrvatskih studija o pravima i obvezama studenata tijekom studija, popis tema je bio:

• AAI@EduHr, Eduroam
  • obvezni/izborni predmeti/TZP - temeljni zajednički predmeti
  • ispiti i kolokviji/prijave ispita
  • ispitni rokovi
  • mirovanje studentskih obveza
  • školarine
  • studentska mobilnost
  • savjetovalište Hrvatskih studija
  • studentska pitanja - studentska pravobraniteljica
  • Studentski zbor Hrvatskih studija
  • knjižnica