Objavljeno: 20. 2. 2019. u 13:20
Dario Knežić

Zagreb, 19. veljače 2019.

Cijenjeni članovi Odjela za fonetiku!

Pozivamo Vas na peti sastanak Odjela za fonetiku Hrvatskoga filološkog društva u akademskoj godini 2018./2019. U tijeku je ciklus pod naslovom Interdisciplinarni pristupi proučavanju komunikacije.

U ponedjeljak, 25. veljače u 19 sati u prostorijama Društva sveučilišnih nastavnika i drugih znanstvenika u Zagrebu, Frankopanska 5a/II. kat  predavanje će održati

prof. dr. sc. Nada Zgrabljić Rotar

Komunikacijske znanosti danas: Novi mediji, nove teorije

Više o predavačici možete pročitati na sljedećoj poveznici:

Srdačno Vas pozdravljamo i radujemo se Vašem dolasku!

Voditeljica Odjela

dr. sc. Diana Tomić, doc.