Objavljeno: 24. 4. 2019. u 11:05
Ana Petak

Dragi studenti,

Centar za informiranje i savjetovanje o karijeri (CISOK) za  studente Hrvatskih studija organizira radionicu na temu „Kako prebroditi strah od javnog nastupa“. Radionica se organizira u sklopu suradnje Hrvatskih studija i Hrvatskog zavoda za zapošljavanje. Cilj radionice je prepoznati znakove socijalne anksioznosti, definirati strah od javnog nastupa, naučiti kako se nositi s njim i poboljšati svoje prezentacijske vještine.

Datum i vrijeme:  29.04.2019. (ponedjeljak), od 13.00 do 15.00h,
na adresi CISOK-a Savezne Republike Njemačke 6.

Zainteresirane molimo da prijave svoj dolazak na e-mail adresu apetak@hrstud.hr, do petka 26.04.2019.