Objavljeno: 7. 5. 2019. u 17:58
Stipica Grgić

Kliotest

Pozivamo vas na povijesni pub kviz Kliotest koji će se i ove godine održati u sklopu Kliofesta - festivala povijesti.

Pub kviz će se održati u Caffe baru "Spunk" (Hrvatske bratske zajednice 4, kod NSK), u srijedu 15. svibnja 2019. od 19.30 sati.

Prijavite ekipu (do 4 člana) na mail: kliotest19@gmail.com ili na licu mjesta u Spunku od 18.30 do 19.30h.

Neka povijest (p)ostane zabava!

Kliotest 2019. - plakat

Kliotest - Facebook event

Programska knjižica Kliofesta 2019.