Objavljeno: 21. 5. 2019. u 15:17
Uređeno: 21. 5. 2019. u 15:17
Stipica Grgić
Tribina - Društveni aspekti ženskog...

Sekcija za sociologiju sporta Hrvatskog sociološkog društva poziva vas na znanstvenu tribinu pod nazivom "Društveni aspekti ženskog nogometa" koja će se održati u utorak, 28.5.2019. u 10 sati na Kineziološkom fakultetu u Zagrebu (Horvaćanski zavoj 15) u predavaonici br. 9.

Na tribini će govoriti:

• Helenna Hercigonja Moulton, mag. novinarstva, nogometašica i trenerica,
  • Sunčica Bartoluci, sociologinja sporta,
  • Stipica Grgić, povjesničar i
  • Juraj Vrdoljak, sportski novinar.