Objavljeno: 30. 5. 2019. u 08:04
Administrator

Temeljem članka 10. Zakona o studentskom zboru i drugim studentskim organizacijama Studentski zbor Hrvatskih studija raspisuje natječaj za studentskog pravobranitelja i zamjenika studentskog pravobranitelja za akademsku godinu 2019./2020. Natječaj traje od dana 29. svibnja 2019. do 5. lipnja 2019. u 23:59.

Prijava mora sadržavati motivacijsko pismo, životopis (Europass) i potvrdu o ispunjavanju zakonskih kriterija za obnašanje funkcije (potvrda o položenih minimalno 60 ECTS-a u zadnje dvije godine ili potvrda o upisu studija).

Kandidature je potrebno poslati na adresu:

szbor.hs@gmail.com

Važno je naglasiti kandidirate li se za zamjenika pravobranitelja ili pravobranitelja. Ukoliko imate dodatnih upita, možete ih poslati na prethodno navedenu e-mail adresu. Nakon završetka roka za prijavu, kandidati (koji zadovoljavaju uvjete) bit će pozvani na razgovor sa Povjerenstvom za izbor studentskog pravobranitelja.

Izvornik natječaja (PDF)