Objavljeno: 31. 5. 2019. u 15:22

Te Deum 2018.

Pozivaju se zainteresirani studenti i profesori na svečanu Misu zahvalnicu Te Deum. Njome će se u četvrtak 6. lipnja 2019. s početkom u 19 sati u zagrebačkoj katedrali tradicionalno obilježiti završetak 350. akademske godine (2018./2019.).

Euharistijsko slavlje predvodit će mons. dr. Ivan Šaško, pomoćni biskup zagrebački.

Poziv upućuju rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damir Boras i dekan Katoličkoga bogoslovnoga fakulteta prof. dr. sc. Mario Cifrak.

Izvornik poziva (PDF)