Objavljeno: 10. 6. 2019. u 12:43
Josip Papak

Hrvatski studiji Sveučilišta u Zagrebu provode upise na preddiplomske studije od 16. do 19. srpnja 2019., od 9.00 do 15.00 sati.

Volonteri će pomagati našim novim studentima s pružanjem informacija i ispunjavanjem obrazaca potrebnih za upis studija.

Pozivamo sve zainteresirane studente koji žele sudjelovati u organizaciji upisa studenata u prvu godinu preddiplomskih studija Hrvatskih studija da se prijave za volontiranje do 1. srpnja na: jpapak@hrstud.hr

U prijavi je potrebno navesti sljedeće podatke: ime i prezime, studij, godina studija, e-adresa i broj mobitela.

Za volontiranje dobiva se majica Hrvatskih studija i upis volonterskih sati u volontersku knjižicu.