Objavljeno: 14. 10. 2019. u 14:08
Matijas Baković

U petak 25. listopada 2019. u Velikoj dvorani Matice Hrvatske, Matičina 2, u Zagrebu održat će se međunarodni znanstveni skup „Štefan Zagrebec i njegovo djelo“. Skup organiziraju Hrvatska kapucinska provincija Sv. Leopolda Bogdana Mandića i Hrvatski studiji Sveučilišta u Zagrebu povodom 350. obljetnice njegova rođenja.

Događaj započinje u 9 sati, a okupljene će na početku pozdraviti provincijal Hrvatske kapucinske provincije sv. Leopolda Bogdana Mandića fra Jure Šarčević, pročelnik Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu izv. prof. dr. sc. Mario Grčević, predsjednik Matice hrvatske dr. sc. Stipe Botica, prof. emer. te dr. sc. Alojz Jembrih, prof. emer. s Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu.

Više o izlagačima i o samom skupu možete saznati na poveznici:

Međunarodni znanstveni skup „Štefan Zagrebec i njegovo djelo“