Sveučilište u Zagrebu

Facebook stranica FHS-a
YouTube kanal FHS-a
LinkedIn stranica FHS-a
Molimo studente, nastavnike i zaposlenike koji su pozitivni na COVID-19, imaju simptome ili su bili u bliskom kontaktu sa zaraženim da se jave na kvaliteta@hrstud.hr
Objavljeno: 21. 10. 2019. u 16:52
Matijas Baković

Pozivamo vas na predstavljanje knjige dr. sc. Alojza Jembriha „Dragutin Domjanić u novom svjetlu“. Predstavljanje će se održati 13. studenoga 2019. u 18 sati u Velikoj dvorani Matice hrvatske u Zagrebu. O knjizi će, uz autora, govoriti prof. dr. sc. Zvonko Kovač te Dubravko Sušec.

pozivnica

Fakultet hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu visokoučilišna je ustanova i znanstvena organizacija, koja ima poziv: istraživati i proučavati hrvatsko društvo, državu, prostor, stanovništvo, iseljeništvo, kulturu, hrvatsko civilizacijsko i povijesno naslijeđe u europskom i općesvjetskom kontekstu; o postojećim znanjima i novostečenim spoznajama poučavati u sustavu visokoučilišne naobrazbe te njegovati hrvatski nacionalni i kulturni identitet.

© 2013. - 2021. Sveučilište u Zagrebu, Fakultet hrvatskih studija. Sva prava pridržana. Računalna služba         Izjava o pristupačnosti
QuiltCMS