Objavljeno: 13. 12. 2019. u 12:40

U ponedjeljak, 16. prosinca, s početkom u 16 sati na Fakultetu hrvatskih studija u dvorani „Pula“, Udruga studenata Studia Croatica organizira tribinu pod nazivom „Utjecaj globalizma na razvoj Hrvatske“. Gosti tribine su dr. sc. Tomislav Sunić, bivši profesor Kalifornijskog državnog sveučilišta u Sacramentu te prof. dr. sc. Josip Jurčević, vanjski suradnik Fakulteta hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu.

Cilj ove tribine je potaknuti razgovor o vanjskim, ali i unutarnjim utjecajima globalizma na ekonomsko, demografsko, kulturno i ideološko stanje u Hrvatskoj.

Predavanje je otvorenog tipa, svi studenti/profesori koji žele poslušati predavanje su dobrodošli. Ako netko tko nije student ili profesor s Fakulteta hrvatskih studija, a želi pristupiti tribini, molimo da najavi svoj dolazak.