Objavljeno: 10. 3. 2020. u 14:22

Emisija Sveučilišni Zagreb o Fakultetu hrvatskih studija

U emisiji „Sveučilišni Zagreb“, koju vodi i uređuje prof. dr. sc. Miljenko Šimpraga, na televiziji Z1 9. ožujka 2020. gostovao je dekan Fakulteta hrvatskih studija prof. dr. sc. Pavo Barišić. Govorio je o svojem studiju, studijskim programima, znanstveno-nakladničkoj djelatnosti i studentima Fakulteta hrvatskih studija.

U prilozima emisije govore: prorektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Ante Čović, prodekani Fakulteta hrvatskih studija doc. dr. sc. Dario Vučenović i izv. prof. dr. sc. Ivo Džinić, te prodekanice prof. dr. sc. Sanja Vulić Vranković i doc. dr. sc. Lovorka Brajković.

Izjave o studentskom životu na Fakultetu u prilozima emisije dali su: predsjednica Studentskoga zbora Fakulteta hrvatskih studija Marija Barić Đurđević i studenti Petar Šarić i Vlatko Smiljanić.

Polusatnu emisiju možete pogledati ovdje.