Objavljeno: 3. 4. 2020. u 11:11

poduka

Za potrebe izvođenja nastave na daljinu Sveučilište u Zagrebu izradilo je niz video-poduka (uputa) koje opisuju kako uspostaviti asinkroni i sinkroni model izvođenja nastave. Poseban naglasak stavljen je na mogućnost izravne dvosmjerne komunikacije sa studentima. Prikazana je i tehnika koja se može upotrebljavati za sastanke nastavnika, kolegija, vijeća odsjeka, službi, stručnih povjerenstava.

Uradci su namijenjeni nastavnicima Sveučilišta u Zagrebu, ali i ostalim zainteresiranim djelatnicima i institucijama odgojno-obrazovnoga sustava.

Video-poduke su pripremili dr. sc. Mladen Konecki, koji je ujedno i narator na svim video podukama, i doc. dr. sc. Mario Konecki, obojica s Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu.

24 video-poduke dostupne su na poveznici ispod, a u nastavku je dan i pregled video-poduka po temama. Za pristup pojedinoj temi kliknite na odgovarajuću poveznicu.

Pregled video-poduka po temama

1. Nastava na daljinu - Uvod