Objavljeno: 17. 9. 2020. u 16:03

Sveučilište Osijek

Fakultet hrvatskih studija i kampus Borongaj u četvrtak, 17. rujna 2020. posjetili su čelnici Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku: rektor prof. dr. sc. Vlado Guberac, prorektorica za znanost, tehnologiju, projekte i međunarodnu suradnju prof. dr. sc. Sonja Vila, prorektorica za nastavu i studente prof. dr. sc. Loretana Farkaš i glavna tajnica Zdenka Barišić.

Primio ih je dekan Fakulteta hrvatskih studija prof. dr. sc. Pavo Barišić sa suradnicima: prodekanom za nastavu i studente doc. dr. sc. Darijem Vučenovićem, predsjednikom Vijeća poslijediplomskih studija prof. dr. sc. Mislavom Kukočem, predstojnikom Odsjeka za komunikologiju prof. dr. sc. Danijelom Labašem.

Tema radnoga sastanka bila je posvećena unaprjeđenju suradnje između visokih učilišta.