Objavljeno: 14. 6. 2023. u 12:35

Izv. prof. dr. sc. Lovorka Brajković, imenovana je članicom Povjerenstva za unapređenje i promicanje mentalnog zdravlja, rano otkrivanje i liječenje mentalnih poremećaja Ministarstva zdravstva.

Ministar prof. dr. sc. Vili Beroš imenovao je Povjerenstvo radi izrade Nacrta Akcijskog plana za unapređenje i promicanje mentalnog zdravlja, rano otkrivanje i liječenje mentalnih poremećaja, praćenje provedbe i realizacije aktivnosti i davanja mišljenja.

Izv. prof. dr. sc. Lovorka Brajković će unutar spomenutog Povjerenstva sudjelovati u radu radnih skupina za unapređenje i promicanje mentalnog zdravlja, prevenciju i rano otkrivanje mentalnih poremećaja kao i u radnoj skupini za krizna stanja i psihotraumu.