Objavljeno: 9. 11. 2023. u 11:23

Na svečanoj sjednici Senata Sveučilišta u Zagrebu, 8. studenoga 2023. prof. dr. sc. Marku Pranjiću dodijeljeno je počasno zvanje professor emeritus. Počasno zvanje uručio mu je rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Stjepan Lakušić, a svečanoj sjednici Senata nazočili su brojni visoki uzvanici. Prof. dr. sc. Marko Pranjić bio je voditelj Hrvatskih studija (danas Fakultet hrvatskih studija), dugogodišnji profesor i utemeljitelj Odsjeka za odgojno-obrazovne znanosti na Fakultetu hrvatskih studija.

Čestitamo Profesore!