Objavljeno: 15. 11. 2023. u 11:27
Martina Horvat
Izv. prof. dr. sc. Rona Bušljeta...

Agencija za odgoj i obrazovanje imenovala je izv. prof. dr. sc. Ronu Bušljeta Kardum članicom Ispitnog povjerenstva za polaganje stručnoga ispita pripravnika učitelja povijesti u osnovnim i srednjim školama. Pred imenovanim Ispitnim povjerenstvom stručni ispit će polagati pripravnici učitelji povijesti osnovnih i srednjih škola devet hrvatskih županija - Međimurska, Varaždinska, Bjelovarsko-bilogorska, Krapinsko-zagorska, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Koprivničko-križevačka, Zagrebačka i Grad Zagreb. Stručni ispit za učitelje pripravnike osnovnih škola polaže se u Osnovnoj školi Ivan Gundulić u Zagrebu, a za pripravnike učitelje povijesti srednjih škola u XI. gimnaziji u Zagrebu.