Imenovani mentori doktoranada na poslijediplomskom doktorskom studiju povijesti

akademik, prof. emer Stanislav Tuksar: Petra Babić (prvi mentor)

doc. dr. sc. Wollfy Krašić: Danijel Jurković

dr. sc. Mirela Altić, znanstvena savjetnica: Ante Grubišić

prof. dr. sc. Stjepan Ćosić: Mato Mikičić

doc. dr. sc. Vlatka Vukelić: Kristina Džin, Marko Paradžik (drugi mentor), Zrinka Ettinger Starčić, Robert Bosak (prvi mentor)

dr. sc. Miroslav Akmadža, znanstveni savjetnik: Zvonimir Ancić

doc. dr. sc. Tomislav Anić: Aleksandra Bednjanec Vuković

dr. sc. Alexander Buczynski, znanstveni savjetnik: Vladimir Brnardić

doc. dr. sc. Ivan Bulić: Marija Tomić, Petra Banić

dr. sc. Vladimir Gajger, znanstveni savjetnik: Ana Jura

dr. sc. Zoran Grijak, znanstveni savjetnik: Andrea Ščapec Prusina

doc. dr. sc. Ivana Jukić: Ivanka Magić Kanižaj

prof. dr. sc. Josip Jurčević: Marinko Kuzman, Ivan Bračić, Tea Cujzek, Marko Paradžik (prvi mentor), Željko Cvrtila, Robert Bosak (drugi mentor)

doc. dr. sc. Hrvoje Klasić: Matija Perušinović

prof. emer. dr. sc. Mijo Korade: Martina Bačić, Ivana Hazulin, Branka Manin, Đurđica Miškulin, Goran Komerički, Ivan Peček, Mirela Lenković, Petra Babić (drugi mentor), Tanja Trošelj Miočević

dr. sc. Ivica Lučić, znanstveni savjetnik: Ilija Vučur, Mijo Beljo

dr. sc. Marino Manin, znanstveni savjetnik: Petra Batelja (prvi mentor), Goran Rajič

prof. dr. sc. Damir Matanović: Domagoj Hajduković, Pavao Nujić

izv. prof. dr. sc. Ivica Miškulin: Iva Jurčević, Antea Čošić, Filip Katanić, Stanislav Artuković, Josipa Maras Kraljević

dr. sc. Ante Nazor, viši znanstveni suradnik: Tomislav Šulj, Izabela Jakarić Vonić

izv. prof. dr. sc. Mladen Puškarić: Jurij Borna Jurčević

dr. sc. Jakša Raguž, znanstveni suradnik: Marijan Mandić

dr. sc. Mirjana Repanić Braun, znanstvena savjetnica: Petra Batelja (drugi mentor)

izv. prof. dr. sc. Darko Vitek: Marta Ivković

dr. sc. Zlata Živaković Kereže, znanstvena savjetnica: Mario Jager

Repozitorij
Repozitorij je prazan

Fakultet hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu visokoučilišna je ustanova i znanstvena organizacija, koja ima poziv: istraživati i proučavati hrvatsko društvo, državu, prostor, stanovništvo, iseljeništvo, kulturu, hrvatsko civilizacijsko i povijesno naslijeđe u europskom i općesvjetskom kontekstu; o postojećim znanjima i novostečenim spoznajama poučavati u sustavu visokoučilišne naobrazbe te njegovati hrvatski nacionalni i kulturni identitet.

© 2013. - 2020. Sveučilište u Zagrebu, Fakultet hrvatskih studija. Sva prava pridržana. Računalna služba         Izjava o pristupačnosti
QuiltCMS