Međunarodna suradnja

Erasmus+ sporazumi Odjela za povijest:

Universität Heidelberg, Heidelberg, Njemačka

Paris Sorbonne, Pariz, Francuska

New Bulgarian University, Sofija, Bugarska

The Pultusk Academy of Humanities, Pultsuk, Poljska

Bilateralni sporazumi:

Odelenje za arheologiju, Filozofski fakultet, Univerzitet u Beogradu, Beograd, Srbija

Odelenje za istoriju, Filozofski fakultet, Univerzitet u Beogradu, Beograd, Srbija

Sveučilište u Mostaru, Mostar, Bosna i Hercegovina

Članstva u domaćim i međunarodnim udruženjima:

HNOPZ - Hrvatski nacionalni odbor za povijesne znanosti

Društvo za hrvatsku povijesnicu

Hrvatsko arheološko društvo

ICOM Hrvatska

Društvo za ekonomsku povijest i ekohistoriju

IAE - International Association of Egyptologists

ICOM - International Council of Museums