Znanstveni skupovi

Plakat

18-21. lipnja 2012. Međunarodna znanstvena konferencija ISTRAŽIVANJE  POVIJESTI I KULTURE STAROG ISTOKA I EGIPTA NA PROSTORU JUGOISTOČNE EUROPE

[Knjiga sažetaka]          [Program]            [Plakat]

Fakultet hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu visokoučilišna je ustanova i znanstvena organizacija, koja ima poziv: istraživati i proučavati hrvatsko društvo, državu, prostor, stanovništvo, iseljeništvo, kulturu, hrvatsko civilizacijsko i povijesno naslijeđe u europskom i općesvjetskom kontekstu; o postojećim znanjima i novostečenim spoznajama poučavati u sustavu visokoučilišne naobrazbe te njegovati hrvatski nacionalni i kulturni identitet.

© 2013. - 2020. Sveučilište u Zagrebu, Fakultet hrvatskih studija. Sva prava pridržana. Računalna služba         Izjava o pristupačnosti
QuiltCMS