Objavljeno: 26. 11. 2018. u 21:56
Administrator

Dan Hrvatskih studija 2018. medijski je popraćen u više sredstava društvenoga priopćavanja. Od elektroničkih medija izdvaja se 25-minutna televizijska emisija Sveučilišni Zagreb, prikazana 19. studenoga 2018. na televiziji Z1, a od tiskanih reportaža u hrvatskim sveučilišnim novinama Universitas, broj 109, od 26. studenoga 2018., str. 11. Pročelnikov govor na svečanoj sjednici Znanstveno-nastavnoga vijeća Hrvatskih studija može se pročitati ovdje, a rektorov ovdje. Fotogalerija s toga događaja dostupna je ovdje.