Objavljeno: 12. 6. 2018. u 12:34
Sara Paraga

Hrvatska zaklada za znanost objavila je natječaj za program "Projekt razvoja karijera mladih istraživača - izobrazba novih doktora znanosti".

Svrha Projekta je razviti cjelovit i stabilan program financiranja razvoja karijera doktoranada i omogućiti mentorima da u svoja znanstvena istraživanja uključe doktorande koji žele sudjelovati u istraživačkom radu te usmjeriti svoju karijeru prema vrhunskoj znanosti.

Konačni cilj Projekta je izobrazba novih doktora znanosti koji će karijeru nastaviti u kompetitivnim istraživanjima i/ili gospodarstvu.

Natječajem je predviđeno financiranje ukupnog troška plaće doktoranda, s primarnim ciljem izrade doktorskog rada i usvajanja znanja o temeljnim postavkama znanstvenog rada i istraživanja.

Na natječaj se mogu prijaviti također i kandidati čiji su Istraživački projekti s roka IP-01-2018 u postupku vrednovanja.

Rok za prijavu: 11. rujna 2018. (13:00 CET)

Prijava na natječaj moguća je isključivo putem EPP sustava.

Upiti vezani uz natječaj zaprimaju se isključivo putem elektroničke pošte na adresu doktorandi@hrzz.hr

Više detalja o programu, uvjetima natječaja i natječajnom postupku pogledajte na poveznici.