Objavljeno: 2. 10. 2018. u 11:47
Sara Paraga

Produžen je rok za podnošenje projektnih prijedloga za poziv "Jačanje kapaciteta za istraživanje, razvoj i inovacije" kojem je svrha usmjeriti istraživanja u tematskim i pod-tematskim prioritetnim područjima Strategije pametne specijalizacije Republike Hrvatske za razdoblje od 2016. do 2020. godine prema potrebama gospodarstva podržavajući projekte istraživanja, razvoja i inovacija istraživačkih organizacija u suradnji s poslovnim sektorom, do 19. listopada 2018.

Više detalja o natječaju i pripadajućoj dokumentaciji pogledajte na poveznici.