Objavljeno: 11. 2. 2019. u 10:57
Sara Paraga

Poljska nacionalna agencija za akademsku mobilnost (NAWA), u sklopu programa ULEM poziva na podnošenje prijava na natječaj za dodjelu stipendija za poslijedoktorske istraživačke boravke i usavršavanja u Poljskoj u trajanju od šest (6) mjeseci do dvadeset i četiri (24) mjeseca.

Stipendije su, uz ostale, namijenjene i hrvatskim državljanima.

Rok za prijavu je do 23. travnja 2019. godine, a više informacija o samom natječaju te uvjetima i načinu prijave, koja se podnosi isključivo online, svi zainteresirani mogu pronaći na mrežnim stranicama NAWA-e.

Za dodatne informacije o natječaju i načinu prijave možete se obratiti na adresu elektroničke pošte: magdalena.kowalczyk@nawa.gov.pl