Objavljeno: 20. 3. 2019. u 10:14
Uređeno: 21. 3. 2019. u 09:31
Tea Cacović

Sveučilište u Zagrebu proslijedilo je sastavnicama Sveučilišta brošuru koju je Agencija za mobilnost i programe Europske unije objavila u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja pod nazivom Horizon 2020 Success Stories in Croatia.

Riječ je o publikaciji u kojoj su prikazani podaci o sudjelovanju hrvatskih organizacija u najvećem programu Europske unije za financiranje istraživanja i inovacija Obzor 2020., centraliziranom programu kojim upravljaju nadležna tijela Europske komisije za razdoblje od 2014. do 2020. godine.

U brošuri su prikazani rezultati sudjelovanja hrvatskih institucija od početka provedbe programa 2014. godine do 1. lipnja 2018. godine.

Brošura je dostupna na poveznici.