Objavljeno: 15. 5. 2019. u 13:12
Tea Cacović

Veleposlanstvo Sjedinjenih Američkih Država objavilo je poziv za prijavu projekata za dodjelu sredstava - potpore od 5.000 USD do 10.000 USD.

Rok za prijavu je 7. lipnja 2019. godine, do 12.00 sati.

Za sredstva se mogu prijaviti obrazovni programi u sljedećim područjima: akademske razmjene i programi, kultura, poučavanje engleskoga jezika, poduzetništvo (STEM obrazovni programi za mlade), poučavanje o holokaustu, knjižnični programi, mediji.

Dodatne detaljne informacije i upute za prijavu dostupne su na mrežnoj stranici: https://hr.usembassy.gov/annual-program-statement-2019-small-grants-program/.

Prijave se podnose isključivo elektronički na adresu: zagrebpdgrants@state.gov.