Objavljeno: 21. 5. 2018. u 17:34
Uređeno: 8. 11. 2018. u 11:26
Maria Florencia Luchetti

U četvrtak, 8. ožujka 2018. djelatnice Znanstvenog zavoda Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu sudjelovale su na radnom sastanku s pomoćnicom ministrice znanosti i obrazovanja izv. prof. dr. sc. Ivanom Franić i državnim tajnikom doc. dr. sc. Matkom Glunčićem.

Na sastanku se razgovaralo o mogućnostima i oblicima ostvarivanja suradnje na provedbi stručnih i znanstvenih projekata povezanih s misijom i vizijom Hrvatskih studija.