Objavljeno: 30. 6. 2020. u 15:51
Administrator

Odlukom dekana Fakulteta hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Pave Barišića od 30. lipnja 2020. zbog izvanrednih epidemioloških okolnosti otkazuje se test apstraktnoga mišljenja (TAM), koji je bio zakazan za 3. i 4. srpnja 2020.

Postupak rangiranja pristupnika za studije psihologije i jednopredmetne komunikologije obavit će se temeljem vrjednovanja uspjeha u srednjoj školi i na državnoj maturi.

Novac uplaćen za naknadu troškova testa apstraktnoga mišljenja bit će vraćen pristupnicima do 15. srpnja 2020.

Doc. dr. sc. Dario Vučenović, prodekan za nastavu i studente

Fakultet hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu visokoučilišna je ustanova i znanstvena organizacija, koja ima poziv: istraživati i proučavati hrvatsko društvo, državu, prostor, stanovništvo, iseljeništvo, kulturu, hrvatsko civilizacijsko i povijesno naslijeđe u europskom i općesvjetskom kontekstu; o postojećim znanjima i novostečenim spoznajama poučavati u sustavu visokoučilišne naobrazbe te njegovati hrvatski nacionalni i kulturni identitet.

© 2013. - 2020. Sveučilište u Zagrebu, Fakultet hrvatskih studija. Sva prava pridržana. Računalna služba         Izjava o pristupačnosti
QuiltCMS